Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Гимназия №18 с татарским языком обучения - «Галэм» Приволжского района г. Казани

Адрес: Республика Татарстан, 420141, г. Казань, ул. Кул Гали, д. 13
Телефон: +7(843)-262-43-69;+7(843)-590-13-18
E-Mail: g18.kzn@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Гимназия №18 - "Галэм"
Руководитель: Фасхутдинова Гульшат Абузаровна
Год основания учреждения: 1999
У нас учатся: 771, из них иностранных граждан - 0

Новости гимназии №18

"Яхшылар арасында иң яхшысы" интеллектуаль уен

Опубликовано: 13.04.2024

Гимназия китапханәсендә 6 нчы сыйныф укучылары белән "Яхшылар арасында иң яхшысы" дип аталган интеллектуаль уен үткәрелде. Уен барышында укучылар әдәбият, китаплар, язучылар белән бәйле булган сорауларга җавап бирделәр. Нәтиҗәдә, катнашучылар белемнәрен сынадылар һәм позитив кәеф алдылар! Чараны оештырган өчен китапханәче Зөлфия Рафаильевнага һәм гимназиябез активисты Махмутова Камиләгә зур рәхмәт!