Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Гимназия №18 с татарским языком обучения - «Галэм» Приволжского района г. Казани

Адрес: Республика Татарстан, 420141, г. Казань, ул. Кул Гали, д. 13
Телефон: +7(843)-262-43-69;+7(843)-590-13-18
E-Mail: g18.kzn@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Гимназия №18 - "Галэм"
Руководитель: Фасхутдинова Гульшат Абузаровна
Год основания учреждения: 1999
У нас учатся: 771, из них иностранных граждан - 0

Новости гимназии №18

Изгелек атналыгы

Опубликовано: 07.09.2021

Бүгеннән гимназиябездә "Неделя добра" яки "Изгелек атналыгы" башланып китте.
Нәрсә соң ул изгелек? Изгелек – ул яхшылык. Әгәр дә бар кеше изгелек кылса, яктырыр иде дөнья дип тикмәгә әйтмәгәннәр бит.
Мохтаҗларга булышыйк, аларның күңелен күрик.Ә бит бер кечкенә яхшылыктан да күпме күңел була. Изгелек җирдә ятмый дуслар! Үзебезгә меңе белән әйләнеп кайтачак.