События\Вакыйгалар

"Кросс нации"

Опубликовано: 15.09.2018

15 сентября на территории аэропорта состоялся всероссийский день бега "Кросс наций". Учащмеся и учителя нашей школы приняли активное участие и показалине плохие результаты. Ученик 9а класса Гималетдинов Расим занял 2 место. Ученик 11б класса Демьянов Даниил занял 3 место. Молодцы!!! Так держать!!!

"Милләтләр кроссы"15.09.2018 15 сентябрьдә аэропорт территориясендә "Милләтләр кроссы"бөтенроссия йөгерү көне узды. Укучылар да, укытучылар да актив катнашты һәм начар нәтиҗәләр күрсәтте. 9а сыйныф укучысы Гималетдинов Рәсим 2 урынны алды. 11б сыйныф укучысы Демьянов Даниил 3 нче урынны алды. Афәрин!!! Шулай тотарга!!!