Адрес: 423020, Республика Татарстан, Нурлатский муниципальный район, с. Егоркино, ул. Центральная, дом 35 /423020, Татарстан Республикасы, Нурлат муниципаль районы, Егоркино авылы, Үзәк урамы, 35 нче йорт
Телефон: +7(843)-454-02-16
E-Mail: Egorkino.S@tatar.ru, egorkinschool@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Егоркинская СОШ"
Руководитель: Киргизова Екатерина Валерьяновна
У нас учатся: 73 обучающихся / 73 укучы
У нас учат: 16 учителей / 16 укытучы

Антикоррупция/ Коррупциягә каршы

В Министерстве образования и науки Республики Татарстан действует телефон доверия, по которому Вы можете позвонить и оставить информацию о фактах коррупционной направленности: (843) 292-80-46 (понедельник-четверг – с 09 часов 00 мин. до 18 часов 00 мин., пятница - с 09 часов до 17 часов 30 мин)

/ Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән Министрлыгында  ышаныч телефоны эшли, аның буенча шалтырата аласыз .Ришвәтчелек юнәлешендәге фактлар  турындагы мәгълүматне калдыру өчен телефоннар: (843) 292-80-46 (дүшәмбе-пәнҗешәмбе – сәгать 09 00 мин. кадәр 18 сәгать 00 минут, җомга - 09 сәгатькә кадәр 17 сәгать 30 минут)

Крулосуточный номер для отправки смс о фактах коррупционной деятельности: 89372860589

/ Коррупцион эшчәнлек очраклары турында смс җибәрү өчен тәүлек буе эшли торган номер :89372860589

Приказом Министерства образования и науки Республики Татарстан от 29 марта 2013 года № 1178/13 «О назначении ответственного лица за работу по профилактике коррупционных и иных правонарушений» ответственным лицом за работу по профилактике коррупционных и иных правонарушений Министерства образования и науки Республики Татарстан (далее-Министерство) назначена Гайфутдинова Резида Фикратовна, ведущий консультант отдела кадровой политики Министерства.

/ Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән Министрлыгы боерыгы белән, 2013 елның29 марты № 1178/13  «Коррупцияне һәм башка хокук бозуларны профилактикалау эше өчен җаваплы зат итеп билгеләп кую турында» Коррупцияне һәм башка хокук бозуларны профилактикалау эше өчен җаваплы зат итеп Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән Министрлыгы, (алга таба-Министрлык) Гайфутдинова Резидә Фикратовна мәгариф һәм фән Министрлыгының кадрлар сәясәте бүлегенең әйдәп баручы консультанты итеп билгеләнә.

Приказ  и план реализации антикоррупционного образования и воспитания

Памятка по противодействию коррупции / Коррупциягә каршы көрәш буенча белешмәлек

Памятка для родителей обучающихся по противодействию коррупции в образовательных организациях / Белем бирү оешмаларында Коррупциягә каршы тору буенча укучыларның  ата-аналары өчен белешмә

Федеральный закон о противодействии коррупции / Коррупциягә каршы көрәш турында Федераль закон