МБДОУ «Муслюмовский детский сад общеразвивающего вида «Кояшкай» Муслюмовского муниципального района РТ

Адрес: 423970, Республика Татарстан, Муслюмовский район, с. Муслюмово, ул. Пушкина дом 37
Телефон: 8 (85556) 2-53-45
E-Mail: DKoyash.Mus@tatar.ru
Короткое название: МБДОУ "Кояшкай"
Руководитель: Султанова Мелауша Азгаровна

Аттестация үткән тәрбиячеләребез

Опубликовано: 12.01.2015

Замана үзгәргән саен мәгариф өлкәсендә дә үзгәрешләр бара. Быелгы уку елында тәрбиячеләрнең аттестация үтү тәртибе дә яңача электрон формада үтте. Тәрбияче Сәрвәрова Гөльнур Сәлимҗан кызы һәм музыка җитәкчесе Хамматуллина Валентина Прокопий кызы булган югары квалификацион категорияләрен расладылар,  тәрбияче Гәлимова Рәсимә Камил кызы булган беренче квалификацион категориясен раслады, ә тәрбиячеләр Хисамиева Индира Хәертдин кызы һәм Шишкова Лениза Мират кызы уңышлы гына беренче квалификацион категориягә ия булдылар.Педагогларыбызны алган квалификацион категорияләре белән котлыйбыз, авыр, ләкин шул ук вакытта хөрмәткә лаеклы эшләрендә тагы да яңа уңышларга, үрләргә ирешүләрен теләп калабыз.