Адрес: 420095, г. Казань, ул. Шамиля Усманова, д. 11
Телефон: +7(843)-554-25-14
E-Mail: g2.kzn@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Татарская гимназия №2 при КФУ"
Руководитель: Гайнуллин Рамиль Рашитович
У нас учатся: 893 ученика, 150 воспитанников
У нас учат: 66 учителей, 14 воспитателей

Новости гимназии №2

Ата-аналар һәм укучылар игътибарына!

Опубликовано: 23.03.2012

43 нче номерлы балалар китапханәсендә Гыйлфанова Рамиләнең шәхси рәсем күргәзмәсе ачылды. Рамилә 2 нче сыйныфта укый, музыка, шигърият ярата. Гимназиябездэ эшләп килгән Пушкин иҗади мәктәбендә шөгыльләнә. А.С. Пушкин, Г. Тукай әкиятләрен яратып укый.

Күргәзмә дүшәмбе, сишәмбе, пәнҗешәмбе, җомга көннәрендә эшли.

Китапханәнең эш сәгатьләре 9:00-16:00. Декабристлар урамы 183 йорт.

Күргәзмәгә рәхим итегез!