• Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Гимназия» г.Мензелинска Республики Татарстан/ Татарстан Республикасы Минзәлә ш.“Гимназия” гомуми белем муниципаль бюджет учреждениесе

Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Гимназия" г. Мензелинска Республики Татарстан

Адрес: Республика Татарстан, Мензелинский район, г.Мензелинск, ул.Челнинский тракт, д.1А
Телефон: +7(855)-553-51-01
E-Mail: sch1104_tg@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Гимназия" г. Мензелинска РТ
Руководитель: Галиева Лилия Альбертовна
Год основания учреждения: 1998

Новости гимназии

Көзге бал - уңыш бәйрәмен узды

Опубликовано: 26.10.2023

26 нче октябрь көнне гимназиядә гөрләтеп көзге бал - уңыш бәйрәмен уздырдык. Көз аенда мәктәптә уздырыла торган бәйрәмнәрнең иң котеп алынганы инде ул Көзге бал. Бәйрәмгә һәр сыйныф бик яхшы итеп әзерләнгән иде. Алар үзләренең иҗади сәләтләрен күрсәттеләр. Бәйрәм җырлар, биюләр, уеннар һәм кызыклы конкурслар белән дәвам итте. Көзге бал бәйрәме, чын мәгънәсендә, уен-көлке, җыр-биюгә бай булды.  Барлык укучыларның да чыгышлары искиткеч иде. Кичәнең икенче өлеше дискотека уздырылды, бәйрәм безгә бик тә ошады!

Источник: гимназия