• Лаишевский
  • Школы

МБОУ «Пелевская средняя общеобразовательная школа» Лаишевского муниципального района Республики Татарстан/ МБГБУ Татарстан Республикасы Лаеш муниципаль районы "Пәрәү гомуми урта белем мәктәбе"

Адрес: 422620, РТ, Лаишевский район, с. Пелево, ул. Советская, д. 1а
Телефон: +7(843)-783-46-39;+7(965)-594-72-23
E-Mail: pelevo@mail.ru
Короткое название: МБОУ Пелевская СОШ
Руководитель: Ахатова Эндже Заудатовна
Год основания учреждения: 2006
У нас учатся: 58(иностранные граждане отсутствуют)

География атналыгы

Опубликовано: 17.12.2015

17 нче декабрьдән география атналыгы старт алды. <span times="" new="" roman',="" serif;="" font-size:="" 12pt;="" line-height:="" 115%;="" text-align:="" justify;"="">5-7 сыйныф укучылары белән география атналыгы кысаларында “Күңелле география” дип исемләнгән бәйге үтте! Укучылар  бәйгедә табигать, аның күп кенә серләре турында беледеләр, төрле биремнәр үтәп, фән буенча үз  белемнәрен күрсәттеләр, география фәненең бик тә кызыклы һәм үз өстендә күп эшләүне сорый торган, көчле рухлы кешеләрне яратучы фән икәненә тагын бер кат төшенделәр.