• Лениногорский
  • Школы
  • МБОУ «Сугушлинская начальная общеобразовательная школа-детский сад» Лениногорского муниципального района РТ (Татарстан Республикасы Лениногорск муниципаль районы «Сугышлы төп гомуми белем бирү мәктәбе” гомумбелем бирү муниципаль бюджет учреждениесе.)

Адрес: 423281, Республика Татарстан, Лениногорский район, с. Сугушла, ул. Халиуллина, д. 3
Телефон: +7(855)-953-81-17
E-Mail: sch478@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Сугушлинская НОШДС"
Руководитель: Хабибуллина Лилия Талгатовна
Год основания учреждения: 1918
У нас учатся: 3 ученика и 10 воспитанников детского сада
У нас учат: 3 учителя и 1 воспитатель

Новости Сугушлинской ООШ

7 нче класста ата-аналар җыелышы узды.

Опубликовано: 28.02.2014

28 февраль көнне 7 класста (кл.җит.Сафаргалиева Л.А.) ата-аналар җыелышы узды. Көн тәртибендә түбәндәге сораулар каралды:

1. Класста уку һәм тәртип торышы. (кл.җит.чыгышы)

2. Фәнчеләр чыгышы. (һәр фәнче үз фәне буенча тулы анализ ясады).

3. Балаларның куркынычсызлыгы. (балаларны мәктәпкә озату һәм каршы алу,мәктәптән тыш вакытта кайда булуларын, кемнәр белән аралашуларына, интернет челтәрдә утыруларына һ.б. турында ата-аналарга игътибар итәргә кирәклеге турында кабат искәртеп үтелде)

4. II нче яртыеллыкта ашату мәсьәләсе. (Бушка ашау өчен вакытында  кирәкле документларны тапшырып бетерергә кирәклеге турында кабат әйтелде.)

5. УО килгән Приказ №179 (26 февральдан 2014 ел) танышу. ( Балаларга даими юл йөрү кагыйдәләре турында, автомобильдә махсус каешларны эләктереп йөрү, велосипедта йөрү кагыйдәләрен һәрвакты кабатлап торуларын, велосипедта, мопедта зур юлда йөрмәүләрен күзәтеп торулары соралды.).

6. Төрлеләр.