Государственное бюджетное учреждение для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей «Лениногорский детский дом»

Адрес: 423250, Республика Татарстан, г. Лениногорск, ул. Садриева, д. 51
Телефон: +7(855)-955-17-73
E-Mail: lendetdom2005@mail.ru
Короткое название: ГБУ "Лениногорский детский дом"
Руководитель: Муртазина Раушан Габдрашитовна

Выпускной вечер

Опубликовано: 29.08.2017

Лениногорск шәһэренең балалар йортында   балалар очен бик тә мөһим бәйрәм уздырылды.   Елдагыча балаларны  Попечитель советы башлыгы  Рафаиль Саитович тәбрикләде.  Чыгарылыш класс балалары: Азнакай, Нижнекамс, Бөгелмә уртанчы белем биру биналарына урнаштылар. Аларга буләкләр тапшырылды һәм матди ярдәм курсәтелде. Балалар йортында калып, 10чы сыйныфка укырга баручыларга ноутбуклар буләк ителде. Уткәрелгэн кичә барлык кешелэрнең кунелендә бик тә якты хисләр калдырды.