• Лениногорский
  • Школы

Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Федотовская основная общеобразовательная школа» муниципального образования "Лениногорский муниципальный район" Республики Татарстан

Адрес: 423295, Республика Татарстан, Лениногорский район, село Федотовка, ул. Советская, д. 7
Телефон: +7(855)-953-28-15
E-Mail: fedotovka87@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Федотовская основная общеобразовательная школа" МО ЛМР РТ
Руководитель: Кириллова Валентина Семеновна

Новости Федотовской школы

Әниләр көне белән! Котлыйбыз!

Опубликовано: 29.11.2020

Әни – җирдә иң кирәкле кеше,

Әниләрнең белик кадерен.

Җил – давылдан саклап үстергән ул,

Кызганмыйча бөтен гомерен.

Кая барма, шунда әнкәй йөзе,

Кая барма – әнкәй күңелдә.

Бары әни генә синең өчен

Җанын биреп яши гомергә.

Хөрмәтле әниләр, әни булган, әни булачак коллегалар! Ихлас күңелдән барыгызны да Әниләр көне белән котлыйбыз! Сезгә хатын – кыз бәхете, әни бәхете, саулык – сәламәтлек, бәрәкәтле озын гомер, гаилә иминлеге, җан тынычлыгы, аяз күк йөзе, якты киләчәк телибез. Газиз балаларыгызның игелеген күреп, яраткан әни һәм әби булып, шатланып – куанып яшәүләр насыйп булсын! Хәзерге заманда барыбызга да кирәк булган сабырлык ташламасын Сезне!

Иң изге теләкләр белән мәктәп администрациясе.