Адрес: 422134, Республика Татарстан, Кукморский муниципальный район, д.Верхний Арбаш, ул. Зелёная, дом 116а
Телефон: +7(843)-643-05-18
E-Mail: Svarb.Kuk@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Верхне-Арбашская СШ"
Руководитель: Исламов Радик Ибрагимович
Год основания учреждения: 2004
У нас учатся: 35 учащихся / 10 воспитанников - иностранных граждан нет
У нас учат: 13 педагогов / 2 воспитателя

Весенняя неделя добра!

Опубликовано: 06.05.2016

Телефон доверия к ЕГЭ

Федеральная служба по надзору в сфере образования и науки сообщает об открытии с 26.04.2016 телефона доверия к процедуре проведения ГИА по программам основного общего и среднего общего образования, в том числе ЕГЭ, - "Телефон доверия к ЕГЭ" по номеру

+ 7(495)104-68-38, звонки на который будут приниматься с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 московского времени.

По указанному телефону можно сообщать о незаконных предложениях по продаже контрольно-измерительных материалов, вариантов заданий, сайтах и группах в социальных сетях, предлагающих их приобрести, попытках мошенничества во время проведения экзаменов, в том числе в пунктах проведения экзаменов, предложениях договориться о помощи при сдаче и так далее.

Донор көне

Бөтенроссия акциясе «Весенняя  неделя добра – эстафета добрых дел# ДОБРЫЙТАТАРСТАН# МЭРХЭМЭТЛЕТАТАРСТАН» кысаларында 20 апрель көнне Донор көне буларак билгеләп үтелде.

Фельлдшер белән очрашу вакытында” Кем ул донор? Донорлар- тормыш бүләк итүчеләр” дигән темага әңгәмә узды.

Георгий лентасы

Бөтенроссия акциясе «Весенняя  неделя добра – эстафета добрых дел# ДОБРЫЙТАТАРСТАН# МЭРХЭМЭТЛЕТАТАРСТАН» кысаларында  23 апрель дә Югары Арбаш  урта мәктәбендә башлангыч сыйныф укучылары катнашында Георгий лентасы көненә багышланган “Шатлык өләшик” исеме астында ачык чара үткәрелде.

Китапка икенче гомер

Бөтенроссия акциясе «Весенняя  неделя добра – эстафета добрых дел# ДОБРЫЙТАТАРСТАН# МЭРХЭМЭТЛЕТАТАРСТАН» кысаларында 24 нче апрельдән 30 нчы апрельгә кадәр "Китапка икенче гомер" дип аталган чаралар оештырыла:  мәктәптә макулатура җыю буенча бәйге башланды. Шулай ук “Чиста планета” чарасына нигезләнеп территорияне җыештыру, агачлар, куаклар утырту дәвам итә. Бүгенге көнгә ___ төп агач утыртылды.

"Җиңү язы" акциясе

Бөтенроссия акциясе «Весенняя  неделя добра – эстафета добрых дел# ДОБРЫЙТАТАРСТАН# МЭРХЭМЭТЛЕТАТАРСТАН» кысаларында һәм Бөек Җиңүнең 71 еллыгы уңаеннан 1майдан башлап  күп чаралар уздырыла. Мәктәбебез укучылары сыйныф җитәкчеләре белән берлектә тыл ветераннарын якынлашып килүче Җиңү бәйрәме белән котладылар. Укучылар үзләре әзерләгән бүләкләрен тапшырдылар һәм "Георгий тасмасын" тактылар.