Адрес: 423110, Республика Татарстан, Черемшанский район, д. Амирово, ул. Школьная, д. 61а
Телефон: +7(843)-962-95-49
E-Mail: islamia.amirovo@mail.ru
Короткое название: Амировская начальная школа - детский сад
Руководитель: Нуртдинова Исламия Масхутовна
У нас учатся: 7 учащихся,5 воспитанников.
У нас учат: 2 учителя,1 воспитатель

Доска объявлений

Хәзер балалар бакчасына түләүгә компенсация алу өчен гаризаны бары тик uslugi.tatarstan.ru Порталы аша гына биреп була. Моның өчен Порталга теркәлү узарга кирәк. Теркәлү тәртибе турында мәгълүматны түбәндәге сылтама аша карый аласыз.

Инструкция.