С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• Бугульминский
  • Школы

У нас учатся: 371 ученик

"Нәүрүз гүзәле 2021"

Опубликовано: 19.03.2021

"Нәүрүз гүзәле - 2021".

2021 нче елның 19 нчы мартында Бөгелмә шәһренең татар мәдәни үзәгендә "Нәүрүз гүзәле - 2021" бәйгесенең муниципаль туры узды. Матурлык, сәләт һәм милли традицияләр бәйрәмендә безнең мәктәп укучысы Закирова Риана  "Нәүрүз гүзәле" исеменә лаек булды. Риана конкурсның һәр төрендә катнашып үзенең артистлыгын, театраль сәнгатьчелеген, музыкаль сәләтләрен һәм пешекчелек осталыгын күрсәтте.

Җиңүче кызны әзерләгән туган тел укытучысына - Нуруллина Э.Ф. олы рәхмәтебезне белдерәбез.

Риананы котлыйбыз, сәламәтлек һәм зур уңышлар телибез!

Источник: архив