МБОУ «Исергаповская средняя общеобразовательная школа» Бавлинского муниципального района РТ/ТР Баулы муниципаль районы Исергәп урта гомуми белем бирү мәктәбе

Адрес: Республика Татарстан,Бавлинский район, c. Исергапово , ул. Советская, д. 80
Телефон: +7(855)-693-21-49
E-Mail: Sis.Bav@tatar.ru, ziarov@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Исергаповская СОШ" Бавлинского муниципального района РТ
Руководитель: Габделова Ландыш Марсовна

Гомуми ата-аналар җыелышы.

Опубликовано: 14.09.2017

14 сентябрь көнне мәктәптә гомуми ата-аналар җыелышы үтте. Мәктәп директоры Ф.М.Фәхриева 2016-2017 елда өлгереш, БДИ, Дәүләт Йомгаклау Аттестациясе нәтиҗәләре һәм 2017-2018 уку елына әзерләнүдә ата-аналар алдында торган бурычлар белән таныштырды. Укыту-тәрбия эшләре буенча директор урынбасары Э.И.Әхмәтҗәнова 2016-2017 уку елында укыту-тәрбия өлкәсендәге уңышлар һәм проблемаларга нигезләнеп, агымдагы елга куелган планнар белән таныштырды. Тәрбия эшләре буенча директор урынбасары А.Ә. Гарифуллина мәктәптәге тәрбия эшенең кайбер моментларына тукталып китте. Шулай ук авылыбызның фельдшеры Г.Т.Гәрәева үз чыгышында грипп профилактикасы турында сөйләде, вакцинация үтергә тәкъдим итте. Гомуми җыелыш классларда дәвам итте.