Адрес: 422248, Республика Татарстан, Балтасинский муниципальный район, село Чутай, улица В.Булатова, дом 153/ Татарстан Республикасы, Балтач муниципаль районы, Чутай авылы, В.Булатов урамы, 153 нче йорт
Телефон: +7(843)-683-83-15
E-Mail: rsaf1@yandex.ru
Короткое название: МБОУ «Чутаевская начальная школа- детский сад имени Героя Советского Союза В.Г.Булатова»
Руководитель: Хайруллина Рамзия Миннегалиевна
Год основания учреждения: 2017
У нас учатся: 11 обучающихся и 11 воспитанников/ 11 укучы һәм 11 тәрбияләнүче
У нас учат: 2 педагога и 1 воспитатель/ 2 укытучы һәм 1 тәрбияче

5 октябрь- Укытучылар көне

Опубликовано: 05.10.2017

Хөрмәтле укытучылар!

Ак кәгазьдәй сабый күңеленә

Яздыгыз башлап Язмышларны,

Өмет тулы күпме күзләргә Сез

Яшәү чаткылары салдыгыз.

Гел кеше кайгыларын кайгыртып

Янәшәдә эшлисез Сез.

Сезгә озын гомер бирсен Ходай,

Рәхмәт Сезгә, чын-чын кеше Сез!