С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

филиал МБОУ "Салаусский многопрофильный лицей" - МБОУ «Биктяшская начальная общеобразовательная школа» Балтасинского муниципального района РТ (реорганизация)

Адрес: 422256, РТ, Балтасинский район, д. Биктяшево, ул. Гагарина, д. 27
Телефон: (843)683-08-18
E-Mail: biktash2008@rambler.ru

О школе/Мәктәп турында

Татарстан Республикасы Балтач муниципаль районы

Тарих битләреннән:

Хәзерге вакытта 1985 нче елда төзелгән бина  һәм  1994 нче елда төзелгән янкормада 10 укучы белем ала. Аларга 2 югары белемле, I категорияле укытучылар

Мәктәп газ белән җылытыла, якты. Укучылар көнгә бер тапкыр  кайнар аш белән тәэмин ителә. Уку елы дәвамында балалар мәктәп яны тәҗрибә участогында җитештерелгән яшелчәләр белән тукланалар. Мәктәптә 1 компьютер  булып, Интернет челтәренә тоташтырылган. 2 укытучы да ноутбук белән тәэмин ителеп, яңа технологияләрне кулланып, балаларга төпле белем  һәм тәрбия бирүдә бөтен мөмкинлекләрдән файдаланып  эшлиләр.

Укыйбыз да , эшлибез дә,

күңелле яшибез!