E-Mail: Ssar.Azn@tatar.ru,Ssar.azn@yandex.ru
Руководитель: Мухаммадиева Минзиля Миргалиевна
У нас учатся: 49 учащихся/ 49 укучы, Сарлы балалар бакчасында - 5 тәрбияләнүче, Буляк балалар бакчасында- 3 тәрбияләнүче
У нас учат: 16 педагогов/ 16 педагог, балалар бакчасында 4 тәрбияче, 4 воспитателя

Новости главные

Урок цифры.Цифрлар дәресе

Опубликовано: 21.03.2023

Какие существуют цифровые угрозы для смартфонов? Чем они могут быть опасны и как их обнаружить, а еще – как не попасться на удочку злоумышленников? Обо всем этом расскали на уроке  учителҗ информатики М М Мухаммадиева и  Андрей Сиденко, контент-аналитик «Лаборатории Касперского» и талисман компании – Мидори Кума.После просмотра видео ученики прошли тренажеры .

Смартфоннар өчен нинди  куркынычлар яный? Алар нәрсә белән куркыныч булырга мөмкин һәм аларны ничек табарга, ә тагын ничек явыз ниятле кешеләрнең тозакларына эләкмәскә? Бу хакта дәрестә информатика укытучысы М М Мөхәммәдиева һәм Андрей Сиденко, «Лаборатория Касперского» контент-аналитик һәм компания талисманы Мидори Кума сөйләде.Видеоны караганнан соң укучылар тренажерлар үтте .