Адрес: 422000, РТ, г. Арск, ул. 90 лет ТАССР, д. 42
Телефон: +7(843)-663-33-30
E-Mail: S6.Ars@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "АСОШ №6"
Руководитель: Мустафин Дилюс Фаритович
Год основания учреждения: 2017
У нас учатся: 882 обучающихся, из них иностранных граждан 0 \ Бездә укыйлар: 882 укучы
У нас учат: 54 педагогических работников \ Бездә укыталар: 54 педагогик хезмәткәр

Чаңгы ярышлары

Опубликовано: 04.02.2019

2 нче февраль көнне Иске Кырлай мәктәбендә Фәнил Гарафиев истәлегенә 8 нче тапкыр традицион чаңгы ярышлары уздырылды. Ярышларда барлыгы 15 мәктәптән һәм Арча педагогия көллиятеннән 111 укучы катнашты. Ярышны ачу тантанасында Иске Кырлай авыл җирлеге башлыгы Сираҗетдинов Фәргать Гарәфетдин улы, иганәчеләр Габделгазизов Инсаф Нурсил улы һәм Гарафиев Фәнис Фәнил улы катнаштылар. Хидиятуллин Альфис (5А)- 1 урын, Хакимова Айсылу(6А)- 1 урын, Хакимова Айзира(9А)-1 урын, Муратов Диниар(7Б)- 3 урын. Команда 2 урынга лаек булды! Котлыйбыз! Киләчәктә уңышлар теләп калабыз!