Адрес: 422000, РТ, г. Арск, ул. 90 лет ТАССР, д. 42
Телефон: +7(843)-663-33-30
E-Mail: S6.Ars@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "АСОШ №6"
Руководитель: Мустафин Дилюс Фаритович
Год основания учреждения: 2017
У нас учатся: 882 обучающихся, из них иностранных граждан 0 \ Бездә укыйлар: 882 укучы
У нас учат: 54 педагогических работников \ Бездә укыталар: 54 педагогик хезмәткәр

Ел укытучысы- 2017

Опубликовано: 27.12.2017

27 нче декабрьдә безнең мәктәбебездә зур чара булып узды. “Ел укытучысы – 2017” бәйгесенең зональ туры – икенче этабы үткәрелде. Мәктәбебезгә районның барлык мәктәпләреннән укытучылар һәм аларның җитәкчеләре дә килгән иде. Беренче итеп, актлар залында бәйгедә катнашучыларның үз-үзләре белән таныштыру, ә соңыннан”Осталык классы”н күрсәтү өлеше үткәрелде.

Бу бәйгедә безнең мәктәбебезнең иң белемле, талантлы, максатчан, зур тәҗрибәле хезмәттәшебез – география фәне укытучысы Наҗия Габделфәрт кызы Хөсәенова көч сынашты һәм “Новатор” номинациясендә җиңү яулады. Аның бу хезмәте безгә, яшь хезмәттәшләренә, үрнәк буларак бирелде.

Наҗия Габделфәрт кызына ныклы сәламәтлек, шәхси бәхет, авыр һәм мактаулы хезмәтендә зурдан-зур уңышлар, яңа үрләр яулавын теләп калабыз.