Адрес: 422000, РТ, г. Арск, ул. 90 лет ТАССР, д. 42
Телефон: +7(843)-663-33-30
E-Mail: S6.Ars@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "АСОШ №6"
Руководитель: Мустафин Дилюс Фаритович
Год основания учреждения: 2017

Мероприятия

Первенство Арского муниципального района по национальной борьбе / Милли көрәш буенча Арча муниципаль районы беренчелеге

Опубликовано: 21.04.2022

21 апреля прошло первенство Арского муниципального района по национальной борьбе на призы руководителя ООО "Корсинский МТС" Гилязетдинова Р. Г.  Команда АСОШ 6 - заняла 3 место. Личные результаты:
До 55 кг.
2 место Гараев Рамис
До 60 кг.
3 место Файзулин Иван
1 место Искандаров Ислам
До 70 кг.
2 место Шакиров Рияз
Свыше 70 кг.
2 место Шакиров Булат
Молодцы! Гордимся вами!

21 апрельдә "Курса МТСы" ширкәте җитәкчесе Гыйлаҗетдинов Р. Г. призына милли көрәш буенча Арча муниципаль районы беренчелеге булып узды.  6 нчы мәктәп командасы 3 нче урынны яулады. Шәхси нәтиҗәләр:
55 кг. га кадәр
2 урын Гәрәев Рәмис
60 кг. га кадәр
3 урын Фәйзуллин Иван
1 урын Искәндәр Ислам
70 кг. га кадәр
2 урын Шакиров Нияз
70 кг. нан артык
2 урын Шакиров Булат
Афәрин! Сезнең белән горурланабыз!