Муниципальное автономное общеобразовательное учреждение "Лицей №2" г.Альметьевска Республики Татарстан

Адрес: 423403, Республика Татарстан (Татарстан), Альметьевский район, город Альметьевск, проспект Строителей, дом 14
Телефон: +7(855)-333-51-23
E-Mail: directorlic2@mail.ru; Licey-2.Alm@tatar.ru
Короткое название: МАОУ "Лицей №2" г. Альметьевска
Руководитель: Сулейманова Зульфия Явдатовна
У нас учат: 65 учителей Язык обучения русский

Новостной блок Лицея №2

Встреча с писателем

Опубликовано: 31.03.2016

24нче март көнне 4нче һәм 6нчы сыйныф укучылары татар теле һәм әдәбияты укытучылары Алексеева Миләүшә Роберт кызы һәм Шәрипова Рәисә Васил кызы җитәкчелегендә республикакүләм үткәрелгән Клара Булатова исемендәге премия тапшыру тантанасында катнаштылар. Алар, сайлап алу турын үтеп, финалда чыгыш ясау бәхетенә ирештеләр һәм дипломнар белән бүләкләнделәр. Шагыйрә белән очрашу мизгелләре укучыларны иҗатка тагын да илһамландырды.