Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Каргопольская основная общеобразовательная школа» Алькеевского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 422875, Алькеевский МР РТ, с. Каргополь, ул. Верхняя, д. 2а
Телефон: +7(843)-467-78-02
E-Mail: Skarg.Alk@tatar.ru
Короткое название: МБОУ «Каргопольская ООШ» Алькеевского МР РТ
Руководитель: Шайхутдинова Гульнара Рустемовна
Год основания учреждения: 1924
У нас учатся: 30 (иностранные граждане отсутствуют)

Новости школы

Бөек җиңүнең 70 еллыгына багышланган район фәнни-экологик конференциядә катнашу.

Опубликовано: 30.01.2015

30нчы гыйнварда 8нче сыйныф укучылары Гибадуллина Дилә һәм Диярова Айгөл Чуваш Кичүе мәктәбендә Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышланган район фәнни-экологик конференциясендә чыгыш ясап I урынны алдылар һәм диплом белән бүләкләнделәр. Алар экологик сукмак якладылар. Сабирова Нурзия (3 сыйныф), Шәйхетдинова Разилә (5 сыйныф) рәсем конкурсында I урынга, Гибадуллина Диләгә (8 сыйныф) икенче чималдан ясалган вазасы шулай ук I урынга лаек булды.Конференциягә укытучылар Минһаҗева Ф. С. һәм Фаттахова Г. Х. әзерләде.