Cтруктурное подразделение МБОУ «Уразаевская ООШ» ДОУ «Уразаевский детский сад» Актанышского муниципального района РТ (скрыто 06.02.2023, не юр.лицо)

Адрес: 423750, Республика Татарстан, Актанышский район, д. Уразаево, ул. Центральная,
Телефон:
E-Mail: miljash.h@mail.ru
Короткое название: МДОУ "Уразаевский детский сад"

Доска объявлений/Мәгълүматлар тактасы

26 апрель конне Уразай төп белем бирү мәктәбе белән берлектә Тукай бәйрәме үткәрәбез.

"Театр яктылыкка илтә" дигән конкурска әзерлек бара

1 август көнне без янәдән балаларны бакчабызга чакырабыз.

1 сентябрь көнне балаларны мәктәпкә белем бәйрәменә алып керәбез.

22 сентябрь көнне баксабызда куст семинары үтәчәк.

8 октябрь көнне лаеклы ялга киткән пенсионер апаларыбызны чәй табынына чакырабыз

27 октябрь көнне бакчабызда "Сөмбелә" бәйрәме үтәчәк.

25 нче ноябрь көнне бездә "Әниләр көненә" багышланган балалар чыгышы .Башлана 15.30 минутта

Хөрмәтле әти-әниләр сезне 29 нче декабрь көнне сәгать 10.00  Яңа ел бәйрәменә чакырабыз. Рәхим итегез!