С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 423749, Республика Татарстан, Актанышский район, с. Старое Тлякеево, ул. Центральная, 87
Телефон: +7(855)-525-41-40; 8(927)481-05-23; +7(939)388-60-12
E-Mail: gulnaram72@yandex.ru
Короткое название: МБОУ «Тлякеевская ООШ »
Руководитель: Мусина Гульнара Миркасимовна
Год основания учреждения: 1934
У нас учатся: 27учащихся

Новости Тлякеевской ООШ

1 нче класска керү өчен гаризалар кабул итү башланды

Опубликовано: 01.02.2020

Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы муниципаль гомуми белем бирү оешмаларында һәркем өчен мөмкин булган һәм түләүсез башлангыч гомуми, төп гомуми, урта гомуми белем алуга хокукларны гамәлгә ашыруның дәүләт гарантияләрен тәэмин итү максатларында, «Россия Федерациясендә мәгариф турында» Федераль законның 9 статьясындагы 1 өлеше (алга таба - Федераль закон) нигезендә мәктәпкәчә, башлангыч гомуми, төп гомуми белем бирү программалары буенча укырга тиешле балаларны исәпкә алып, 2020нче елның 1 февраленнән , белем алучыларны кабул итү (ягъни 1 нче класска кабул итү) башланды.