Адрес: 423748, с. Старое Сафарово, ул. М.Вахитова, д. 17
Телефон: +7(855)525-60-52
E-Mail: safar_akt@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Сафаровская СОШ"
Руководитель: Закирова Ландыш Яудатовна

Новости Сафаровской школы

Математика Информатика Физика атналыгы башланды

Опубликовано: 15.01.2012

Башлангыч класслар өчен  1 нче БИРЕМ

(Җавапларны укытучыларыгызга алып килергә)

Алсу, Марат, Булат һәм Гүзәл зәңгәр, яшел, сары, кызыл төстәге туплар белән уйныйлар.  Алсуның тубы зәңгәр түгел, Маратныкы кызыл да, зәңгәр дә түгел, Булатның тубы сары төстә. Һәр бала нинди төстәге туп белән уйный?

5-8 класслар өчен 1 нче БИРЕМ.

(Җавапларны информатика бүлмәсенә Чулпан Зөлфәтовнага тапшырырга)

Китапта барлыгы 820 бит.  Китапның барлык битләрен номерлау өчен ничә цифр кирәк булыр?

9-11 класслар өчен 1 нче БИРЕМ.

(Җавапларны информатика бүлмәсенә Чулпан Зөлфәтовнага тапшырырга)

Если 5(x + 4 ) = 40, то 3x =