С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 423740, с. Актаныш, ул. Юбилейная, д. 66
Телефон: +7(855)-523-12-46
E-Mail: acsh2@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Актанышская СОШ №2"
Руководитель: Шарипов Ильназ Ильшатович

Новости Актанышской СОШ №2

Опубликовано: 18.12.2021

17 декабря 2021 года в актовом зале школы  прошло родительское собрание 5-6 классов. О профилактике правонарушений и предотвращения отклоняющегося поведения среди учащихся рассказала старший инспектор ПДН майор полиции Хисматова А. Г . По теме профилактики ведения здорового образа жизни среди родителей и их детей выступил нарколог района Минхузин Л.С..Социальный педагог Шаехова Л.Г. рассказала о профилактике правонарушений среди учащихся.  Педагог-психолог школы Хабибуллина А.М. рассказала об интернет зависимости и безопасности детей.

2021 нче елның 17 нче декабрендә мәктәпнең актлар залында 5-6 нчы сыйныф укучыларының ата-аналары җыелышы булып узды. Хокук бозуларны профилактикалау һәм укучылар арасында үз-үзеңне читкә тайпылуны булдырмау турында ПДН өлкән инспекторы полиция майоры Хисмәтова А .Г. сөйләде. Ата-аналар һәм аларның балалары арасында сәламәт яшәү рәвешен алып баруны профилактикалау темасы буенча район наркологы Минхузин Л. С. чыгыш ясады..Социаль педагог Шәехова Л.Г. укучылар арасында хокук бозуларны профилактикалау турында сөйләде. Мәктәпнең педагог-психологы Хәбибуллина А.М. балаларның интернетка бәйлелеге һәм иминлеге турында сөйләде.