Адрес: с. Актаныш, ул. Юбилейная, 66

Новости Актанышской СОШ №2

Агро көн

Опубликовано: 25.11.2021

24 ноябрь көнне Яр Чаллы шәһәренең балалар технопарк "Кванториум"ы һәм Тимирязов исемендәге Казан инновацион университеты район мәктәпләреннән җыелган укучылар һәм технология укытучылары өчен "Агро көн" чарасы үткәрде. Чарада Яманов Амирхан-10, Тухбатуллин Алмаз-7г, Талипов Артем-7а, Салимгараев Әмир-7а, Хамидуллин Фаяз-7а, Шаймарданов Фаиль-7а сыйныф укучылары Раиль Рамиль улы белән берлектә катнаштылар.

24 ноября детский технопарк "Кванториум" г. Набережные Челны и Казанский инновационный университет им.Тимирязева провели мероприятие "Агро день" для учащихся и преподавателей технологий школ района. Совместно с Раилем Рамиловичем в мероприятии приняли участие учащиеся Яманов Амирхан-10, Тухбатуллин Алмаз-7г, Талипов Артем-7а, Салимгареев Амир-7а, Хамидуллин Фаяз-7а, Шаймарданов Фаиль-7а кл.