Адрес: с. Актаныш, ул. Юбилейная, 66
Руководитель: Амиров Айзат Салихзянович
Год основания учреждения: 1990

Новости Актанышской СОШ №2

Әнкәйләргә безнең йолдызлардан, я кояштан һәйкәл салырлык!

Опубликовано: 25.11.2021

Халыкара Әниләр көне уңаеннан, 24нче ноябрь көнне 8а сыйныф укучылары, педагог оештыручы Гөлчәчәк Нурмехамат кызы белән берлектә, үзәк китапханә хезмәткәрләре оештырган, Тантаналар залында "Әнкәйләргә безнең йолдызлардан, я кояштан һәйкәл салырлык!" дип исемләнгән, "Агыйдел дулкыннары" әдәби-иҗат берләшмәсе әгъзасы, язучы Рәмзия Әхмәтова катнашуында җылы очрашу-кичәдә кунак булдылар. Чакыруыгызга зур рәхмәт!