Адрес: с. Актаныш, ул. Юбилейная, 66
Год основания учреждения: 1990

Новости Актанышской СОШ №2

Опубликовано: 19.11.2021

5 нче сыйныф укучылары арасында сәламәт яшәү рәвеше темасына анкета үткәрелде. Дәрес кысаларында педагог-психолог Айгөл Марат кызы һәм социаль педагог Ландыш Габит кызы укучылар белән мәктәптә үз-үзеңне тоту кагыйдәләре, зарарлы гадәтләр, интернет куркынычсызлыгы турында профилактик әңгәмә үткәрде. Китапханәче Гөлназ Раффак кызы мәктәп китапханәсендә китап күргәзмәсе оештырды. Ул укучыларны сәламәт яшәү рәвеше темасы буенча китаплар белән таныштырды.