Адрес: 423730, РФ, Республика Татарстан, Актанышский район, с.Поисево, ул. Красноармейская, д. 12
Телефон: +7(855)-525-12-32/ 5-12-34
E-Mail: Spo.Akt@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Поисевская СОШ"
Руководитель: Шайхутдинова Алсу Рашитовна
Год основания учреждения: 1937
У нас учатся: 230учащихся
У нас учат: 23 педагогов Язык обучения: татарский

Новости Поисевской школы

Турслеттагы уңышлар

Опубликовано: 20.05.2017

63  нче туристик слетта безнең Пучы урта гомуми белем бирү   мәктәбе командасы катнашып зур уңышларга иреште һәм түбәндәге грамоталарга ия булды.

Грамота (сәнгать буенча) - 1 урын

Грамота ( ККМ буенча укытучылар командалары арасында )- 1 урын

Грамота (туризм буенча укытучылар командалары арасында)- 1 урын

Грамота (укытучылар командалары арасында гомуми команда зачеты буенча)- 1 урын

Грамота (укытучылар командалары арасында ориентлашу буенча)-2-3 урын

Грамота (Пучы мәктәбе командасы урта мәктәп командалары арасында (кечкенәләр) спорт ориентлашуы буенча) -3 урын

Грамота (Пучы урта гомуми белем бирү мәктәбе командасы гомуми команда зачеты буенча урта мәктәпләр арасында (кечкенәләр)-3 урын

.Җитәкчеләре:Шәйхетдинова А.,Вахитова З.,Азгамов И.,Гаянов А..Команда членнарына бик зур рәхмәт ! Котлыйбыз! Киләчәктә дә уңышлар телибез!

Источник: школа