Адрес: 423730, РФ, Республика Татарстан, Актанышский район, с.Поисево, ул. Красноармейская, д. 12
Телефон: +7(855)-525-12-32/ 5-12-34
E-Mail: Spo.Akt@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Поисевская СОШ"
Руководитель: Шайхутдинова Алсу Рашитовна
Год основания учреждения: 1937
У нас учатся: 230учащихся
У нас учат: 23 педагогов Язык обучения: татарский

Новости Поисевской школы

Педагогик киңәшмә

Опубликовано: 26.12.2016

Бүген, ягъни 26 декабрь көнне, 2016-2017 уку елының беренче яртыеллык нәтиҗәләре буенча педагогик киңәшмә үткәрелде. Класс җитәкчеләренең чыгышлары тыңланды, яртыеллык эшчәнлеккә нәтиҗә ясалды, алдагы бурычлар билгеләнде.

Җыелышта шулай ук  рус теле укытучылары Р.Р.Хоснетдинова һәм Г.А.Зариповаларның “Проблемы и успехи по подготовке к ЕГЭ по русскому языку” темасына,математика укытучысы Г.Р.Ибрагимованың  "Математика фәненнән ЕГЭ га әзерлек эшләре" темасына ,тарих фәне укытучысы Г.А.Шарипованың “Баланың сәләтен ничек ачарга һәм үстерергә”темасына,инглиз теле укытучысы Л.Т.Губайдуллинаның “Применение новых пед технологий и web-технологий в образовательном процессе”темасына,башлангыч класслар укытучысы А.Р.Хабетдинованың “Укытучының профессиональ стандарты”темасына чыгышлары тыңланылды.Чыгышлар буенча фикер алышулар үткәрелде.2016-2017 уку елының I  яртыеллыгында укыту- тәрбия эшчәнлегенә гомуми анализ ясалды.Җыелыш ахырында яңа педагогик һәм web-технологияләрне кулланып укытучыларның “Укытучының профессиональ стандарты” темасына белемнәре тикшерелде.