С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Структурное подразделение МБОУ "Актанышская СОШ №1" ДОУ "Азякульский детский сад" Актанышского муниципального района РТ (скрыто 06.02.2023, не юр.лицо)

Адрес: 423740, Республика Татарстан, Актанышский район, д. Азякуль, ул. Центральная, д. 1А
Телефон: +7(855)-523-12-96
E-Mail: Asch_1@mail.ru
Короткое название: Азякульский детский сад

Доска объявлений/Белдерүләр тактасы

7.03.2018 - Авыл Мәданият клубында "Балачакка сәяхэт" балалар бакчасы коллективы чыгышы була. Рэхим итегез.

6 март 2018 - "Әнием кадерлем" Халык ара хатын кызлар көненә багышланган бәйрәм кичәсе була. Рәхим итегез.

22 февраль 2018 - "Солдатта булган диләр" әтиләребез өчен уен - эстафета. Килми калмагыз, кызык булачак!