С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 423744 , Актанышский район,с.Аккузово, ул. Габдулла Тукая, д. 1
Телефон: +7(855)-525-80-22
E-Mail: Sakk.Akt@tatar.ru, Akkuze@rambler.ru
Короткое название: МБОУ "Аккузовская ООШ"
Руководитель: Зямилов Ринат Флунович
У нас учатся: 28 укучы
У нас учат: 11 укытучы

Аккүз мәктәбе яңалыклары

Межрегиональная научно-практическая конференция учителей и учащихся, посвященная творчеству Ф. Сафина/ Факил Сафин иҗатына багышланган укытучыларның һәм укучыларның төбәкара фәнни-гамәли конференциясе

Опубликовано: 27.01.2024

27 января 2024 года в средней школе № 55 г. Набережные Челны состоялась межрегиональная научно-практическая конференция учителей и учащихся, посвященная творчеству Ф. Сафина. В данном конкурсе в номинации художественное высказывание 1 место заняли ученица 9 класса Аккузовской ООШ Шайдуллина Ильвина и ученица 6 класса Шайдуллина Назлыгуль. Учитель Ахметова Зульфия Назифовна. По результаты практико-научной работы для учителей: учитель Аккузовской школы Ахметова Зульфия Назифовна заняла 3 место. Поздравляем Зульфию Назифовну и учеников с большой победой. Желаем дальнейших успехов.///

2024 нче елның 27 январе көнне Яр Чаллы шәһәренең 55нче санлы урта мәктәбендә Факил Сафин иҗатына багышланган укытучыларның һәм укучыларның төбәкара фәнни-гамәли конференциясе булып узды. Әлеге бәйгедә сәнгатьле сөйләү номинациясендә Аккүз төп гомуми белем бирү мәктәбенең 9 нчы класс укучысы Шәйдуллина Ильвина һәм 6 нчы класс укучысы Шәйдуллина Назлыгөл 1 урын алдылар. Укытучылары Әхмәтова Зөлфия Назиф кызы. Укытучылар өчен гамәли-фәнни эш нәтиҗәләре буенча Аккүз мәктәбе укытучысы Әхмәтова Зөлфия Назиф кызы 3 урын алды. Зөлфия Назиф кызын һәм укучыларны  укытучыларны зур җиңүләре белән котлыйбыз. Киләчәктә дә зур уңышлар телибез.