Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Заинская средняя общеобразовательная школа №2» Заинского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 423520, Республика Татарстан, г. Заинск, ул. Казанская, 5
Телефон: +7(855)-583-29-45;+7(855)-587-23-02
E-Mail: S2.Zai@tatar.ru, sh-237@mail.ru
Короткое название: МБОУ "ЗСОШ №2" ЗМР РТ
Руководитель: Данилова Валентина Александровна

«Эзләү һәм казаныш офыклары» конференциясенең уңышлары

Опубликовано: 26.11.2022

26 ноябрь көнне 4нче мәктәп базасында безнең мәктәп укучылары «Эзләү һәм казаныш офыклары» дигән I Республика фәнни-гамәли конференциядә катнаштылар.. Биредә 8 секция эшләде. Конференциядә сиксәнгә якын укучы катнашты. Алар Бавлы,Бөгелмә, Сарман, Кукмара, Чистай,Лениногорск районнары Һәм Алабуга, Яр Чаллы, Әгерҗе шәһәрләреннән килгәннәр иде.Эшләрне компитентлы жюри бәяләде. Мухина Марина,  3А сыйныф укучысы,  валеология бүлегендә катнашып, призёр исеменә  лаек булды, һәм Муханов Ренат, 3В сыйныф укучысы, туган якны өйрәнү булегендә катнашып, шулай ук призёр исемен яулады.Фәнни җитәкчеләре : Рыжова Венера Идиетулла кызы һәм Гумарова Альбина Мөнир кызы.