Адрес: 422526, РТ, Зеленодольский район, п. Октябрьский, ул. Школьная, д. 1
Телефон: +7(843)-716-57-02
E-Mail: sobs.zel@tatar.ru, obs-school@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Обсерваторская СОШ ЗМР РТ"
Руководитель: Гимадиев Рафаэл Рашитович
Год основания учреждения: 1939

Новости Обсерваторской СОШ

Уңышлар юлдаш булсын, Эмиль!

Опубликовано: 14.02.2013

Мәктәбебезнең 11 сыйныф укучысы Галиуллин Эмиль “Без барыбыз – бер дәүләт” исемле Республика конкурсының муниципаль этабына “Халыклар дуслыгы – Татарстанның иң зур байлыгы” дигән мәкаләсен язган иде. Ул язма 2013 нче елның 13 нче февралендә район үзәгендә чыга торган “Яшел Үзән” иҗтимагый-сәяси газетасының 11 нче санында дөнья күрде. Хәзер ул мәкаләне Эмиль Республикабызда үткәрелә торган “Балалар иҗатының Республика конкурсы”на җибәрде.

Уңышлар юлдаш булсын, Эмиль! Хәерле сәгатьтә!

Источник: Администрация