Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Гимназия №27 с татарским языком обучения имени Хади Такташа» Вахитовского района г. Казани

Адрес: г. Казань, ул. Назарбаева 48
Телефон: +7(843)-277-23-28
E-Mail: schg027@mail.ru S27.kzn@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Гимназия № 27 с татарским языком обучения"
Руководитель: Хуснутдинова Люция Гапхадиевна
Год основания учреждения: 1934
У нас учатся: 757 учащихся из них 0 иностранный гражданин

Новости гимназии №27

"Казан шәһәренең иң яхшы укытучысы - 2015" бәйгесе

Опубликовано: 17.02.2015

Иҗади эшләүче укытучыларны барлау, җәмгыятьтәге абруен күтәрү, аларның һөнәри осталык үрнәкләрен һәм алдынгы эш тәҗрибәсен тарату максатында 22 нче гыйнвардан 6 нчы февральгә чаклы "Казан шәһәренең иң яхшы укытучысы - 2015" шәһәр бәйгесенең район этабы узды. Бәйгедә Вахитов һәм Идел буе районнарының  гомуми белем оешмаларыннан  - 92 , мәктәпкәчә белем бирү оешмаларыннан -  38, өстәмә белем бирү оешмаларыннан 24 педагог үз көчләрен сынап карадылар.

Гимназиябездән  "Иң яхшы татар теле һәм әдәбияты укытучысы" номинациясендә Нәбиуллина Әлфия Фирдәвес кызы катнашты һәм II урынга лаек булды. Барлык коллектив исеменнән аны чын күңелдән котлыйбыз,  зур рәхмәтебезне белдерәбез, киләчәктә дә зур уңышларга ирешүен теләп калабыз!