Телефон: +7(843)-793-27-47

Открытие лагеря «Дружба».

Опубликовано: 28.12.2015

Открытие лагеря  «Дружба».

28 декабря  2015 года  для  обучающихся  МБОУ «Шеланговская СОШ» под руководством начальника  лагеря Татьяны  Фокеевой был открыт пришкольный лагерь «Дружба». В  открытии  лагеря  приняли  участие  Дед  Мороз  со Снегурочкой  и сказочные герои с интересной программой. Ребята принимали активное участие во всех конкурсах с большим интересом.

“Дуслык лагере ачылышы.”

28 нче декабрь көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбендә лагерь башлыгы Татьяна Фокеева мәктәптә урнашкан ”Дуслык” исемендәге  лагерны ачып җибәрде.Бу ачылу әкияттәй  булып китте,чөнки Кыш Бабай белән Кар Кызы бик кызык әкияттәге илләргә алып барып кайттылар һәм төрле кызыклы бәйгеләр үткәрделәр.Ә балалар  шатланып бөтен бәйгеләрдә катнаштылар.