Телефон: +7(843)-793-27-47

Районный семинар учителей родного (татарского) языка

Опубликовано: 19.10.2022

Районный семинар учителей родного (татарского) языка

18 октября Гульшат Сиченкова, учитель  МБОУ «Шеланговская СОШ», приняла участие в районном семинаре учителей родного (татарского) языка, который состоялся  в МБОУ «Печищенская ООШ». На семинаре обсуждали следующие вопросы: преемственность между участниками образовательного процесса, внеурочная деятельность. Итогом семинара стала благотворительная ярмарка «Помощь рядом».

Туган (татар) тел укытучыларының район семинары.

18 октябрь көнне Шеланга урта мәктәбе укытучысы Гөлшат Сиченкова Печище төп гомуми белем бирү мәктәбендә Туган (татар) тел укытучыларының район семинарында катнашты. Семинарда түбәндәге мәсьәләләр буенча фикер алыштылар: белем бирү процессында катнашучылар арасындагы өзлексезлек, дәрестән тыш эшчәнлек. Семинарның нәтиҗәсе булып "Янәшәдә ярдәм" хәйрия ярминкәсе булды.