Телефон: +7(843)-793-27-47

Обновленные ФГОС-2021

Опубликовано: 12.03.2022

Обновленные ФГОС-2021

11 марта  2022 года   директор МБОУ «Шеланговская СОШ»  на  совещании руководителей Верхнеуслонского муниципального района выступила  с вопросом «Какая  работа проводится в образовательном учреждении  по  введению обновленных  ФГОС».В  своем  выступлении  она  поделилась опытом  работы  по данному вопросу, остановилась  на том что  сделано и что еще  предстоит сделать  до  01 сентября 2022 года.

Яңартылган  ФДБС (ФГОС )-2021

2022  нче  елның 11 нче  мартында  Шеланга  уртамәктәбе  директоры Югары  Ослан  муниципаль районы җитәкчеләре  киңәшмәсендә   «Яңартылган ФДБС (ФГОС )ны  кертү  буенча мәгариф  учреждениесендә  нинди  эш  алып  барыла» дигән  сорау  белән  чыгыш  ясады.  Ул  үз  чыгышында  әлеге  мәсьәлә  буенча эш  тәҗрибәсе  белән  уртаклашты, Бу сорау буенча нәрсә  эшләнгән  һәм   2022   елның 1 сентябренә  кадәр тагынниләр  эшләргә  кирәклегенәт  укталды.