Телефон: +7(843)-793-27-47

На совещании при администрации

Опубликовано: 12.03.2022

На  совещании при администрации

По   итогам  совещания руководителей Верхнеуслонского муниципального района 11 марта 2022 года  в  МБОУ «Шеланговская СОШ» директор школы Лидия Ледяева провела   совещание с педагогическими работниками. На  данном совещании были рассмотрены  актуальные на данный момент вопросы   такие как, организация и проведение ВПР, антитеррористическая безопасность и безопасность в интернет пространстве, обновленные «ФГОС- 2021».

Администрации  белән  киңәшмәдә

Югары Ослан муниципаль районы җитәкчеләре белән узган киңәшмәдән соң,  11 март көнне  Шеланга  урта  мәктәбе директоры Лидия Ледяева педагогик хезмәткәрләр  белән  киңәшмә  үткәрде. Әлеге киңәшмәдә  хәзерге вакытта  актуаль булган ВПРны  оештыру  һәм  үткәрү, террор чылыккакаршы  һәм интернет  киңлегендә куркынычсызлык,  яңартылган  «ФГОС - 2021» кебек булган  мәсьәләләр  каралды.