Телефон: +7(843)-793-27-47
Год основания учреждения: 1957

Опубликовано: 22.02.2022

6 день.

В понедельник   21 февраля педагог-психолог  Татьяна  Потягунина провела акцию « Подари улыбку». Работал школьный забор  « Поделись своим мнением  о Неделе Психологии». Для педагогов прошла акция « Мой конек», где каждый педагог мог поделиться  с коллегами своими умениями.Также прошла линейка  по подведению итогов  Недели психологии «Шаги к психологическому  благополучию». Самые активные были награждены грамотами и сладкими призами.

6 көн.

21 февраль көнне   педагог-психолог  Татьяна  Потягунина  « Елмаю бүләк ит»  акциясе үткәрде. «Психология атнасы турында үз фикерләре белән уртаклаш", дигән  “Мәктәп  коймасы эшләде”. Укытучылар    өчен « Минем атым»  акциясе узды, анда һәр укытучы  хезмәттәшләренә   үз белемнәре белән уртаклаша алды. Шулай ук «Психологик   иминлеккә  адымнар "   дигән  психология атналыгына   йомгак   ясау   буенча  линейка узды. Иң активларга  грамоталар   һәм   татлы  призлар  тапшырылды.