Телефон: +7(843)-793-27-47

Праздник "День Нептуна".

Опубликовано: 26.06.2021

Праздник "День Нептуна".

25 июня воспитатели пришкольного лагеря "Дружба" организовали праздник "День Нептуна". Наш Нептун сразу привлек внимание детей своим спортивным задором. Дети с радостью приняли участие в разнообразных играх и эстафетах. Пиком праздника стали игры с водой, которые внесли в развлечение еще больше веселья, задора и смеха.
Нептун зачитал всем участникам Указ морского владыки, о том, что настало время веселых забав с водой. Праздник прошел весело, задорно.

«Нептун көне» бәйрәме.

25 июнь көнне "Дуслык" мәктәп яны лагере тәрбиячеләре "Нептун көне"оештырдылар. Безнең Нептун балаларның игътибарын шунда ук үзенең спорт дәрте белән җәлеп итте. Балалар төрле уеннарда һәм эстафеталарда бик теләп катнаштылар. Бәйрәмнең иң кызган чагы-су белән уеннар, алар күңел ачуга тагын да күбрәк күңел ачу, дәрт һәм көлке керттеләр.

Нептун барлык катнашучыларга да диңгез Раббысының су белән күңелле уеннар вакыты җитүе турында Указын укыды. Бәйрәм бик күңелле һәм күңелле үтте.