Телефон: +7(843)-793-27-47
Год основания учреждения: 1957

Опубликовано: 29.12.2020

Педсовет

29  декабря  2020 г.  в  МБОУ  «Шеланговская СОШ»  прошел  педсовет «Самоанализ деятельности  как средство профессионального  роста  учителя ». Кроме основной темы обсуждались вопросы результатов 1 полугодия 2020-2021 учебного года, прохождения учебного материала, приема детей в 1 класс, пробных ОГЭ и ЕГЭ по  математике и  русскому языку в 9,11 классах, организации питания  в 2021 году,  безопасности  в период  новогодних праздников  и школьных каникул, а также определены  задачи  на  3  четверть текущего учебного года.

Педсовет

2020 елның  29 декабрендә  Шеланга урта  мәктәбендә  "Укытучының  һөнәри  үсеше чарасы  буларак  үз-үзеңне  анализлау"  дигән  педсовет утырышы узды. Төп темадан тыш, 2020-2021 нче уку елының 1 нче яртыеллыгына  нәтиҗә ясалды, уку материалын укыту, 1 нче сыйныфка балаларны кабул итү, 9,11 нче сыйныфларда математика һәм рус теле фәннәре буенча БДИ  һәм сынау имтиханнары нәтиҗәләре, 2021 нче елда туклануны оештыру, Яңа ел бәйрәмнәре  һәм  мәктәп  каникуллары вакытында куркынычсызлык мәсьәләләре  буенча  фикер алышу да булды, шулай ук,  агымдагы  уку елының 3 чирегенә  бурычлар  билгеләнде.