Телефон: +7(843)-793-27-47

Совещание  с педагогическими работниками

Опубликовано: 25.11.2020

Совещание  с педагогическими работниками

25 ноября в МБОУ «Шеланговская СОШ»  Гульшат Сиченкова,  по итогом районного совещания  заместителей  директоров,  провела совещание  с педагогическими работниками.    На совещании обсуждались вопросы диагностического тестирования в 10-х классов,  итоговое  сочинение выпускников 11 классов, муниципальный этап всероссийской и республиканской олимпиад школьников, уровень качества образования выпускников 9, 11 классов, результаты ВПР (осень),  статистика пр учебной платформе «Открытая школа», посещение уроков учителей – предметников администрацией.

Педагогик хезмәткәрләр белән киңәшмә

25 ноябрь көнне Шеланга урта мәктәбендә Гөлшат Сиченкова, директор урынбасарларының район киңәшмәсе нәтиҗәләре буенча, педагогик хезмәткәрләр белән киңәшмә үткәрде. Киңәшмәдә 10 нчы сыйныфларда диагностик тест үткәрү, 11 нче сыйныф укучыларының йомгаклау иншасы, бөтенроссия һәм республика олимпиадаларының муниципаль этабы, 9, 11 нче сыйныф укучыларының белем сыйфаты дәрәҗәсе, ВПР (көз) нәтиҗәләре, «Ачык мәктәп» укыту платформасы статистикасы,  дәресләргә йорү сораулары каралды.