Телефон: +7(843)-793-27-47

Открытие пришкольноголагеря «ДРУЖБА»

Опубликовано: 02.11.2020

Открытие пришкольноголагеря «ДРУЖБА»

2 ноября в МБОУ «Шеланговская СОШ»  состоялось  открытие пришкольного лагеря  «ДРУЖБА». На торжественной линейке  посвященной  открытию,  приветственное слово сказала  Татьяна Фокеева – начальник  пришкольного  лагеря. Она пожелала ребятам отличного отдыха, ярких впечатлений  и  увлекательных  мероприятий.  После завтрака ребята  приняли  участие в игровой программе  «Будем знакомы!».

Дуслык " мәктәпяны лагере »

2 ноябрь көнне Шеланга уртамәктәбендә «Дуслык» мәктәпяны лагере ачылды. Тантаналы линейкада сәламләү сүзе белән мәктәпяны лагере начальнигы Татьяна Фокеева чыгыш ясады. Ул балаларга яхшы ял, якты тәэсирләр һәм мавыктыргыччар аларда актив булуларын теләде. Иртәнге аштансоң балалар " Таныш булыйк!» дигән уенда актив катнаштылар. Лагерьның беренче көне күңелле һәм файдалы үтте.