Телефон: +7(843)-793-27-47

Подготовка к ЕГЭ по русскому языку

Опубликовано: 01.10.2019

Подготовка к ЕГЭ по русскому языку

В МБОУ «Шеланговская СОШ» еженедельно проходят консультации по подготовке к ЕГЭ .Зимфира Переведенцева ,учитель русского языка и литературы  и  обучающиеся 11класса каждое задание ЕГЭ разбирают не только классом , но и индивидуально. Программа консультаций составлена в соответствии с  пожеланиями учеников и их родителей  и результатами диагностики знаний обучающихся. Каждый ребенок имеет свою индивидуальную траекторию по  подготовке к экзамену .

Рус теле буенча БДИга әзерлек

Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбендә атна саен БДИга әзерләнү буенча консультацияләр үтә .Рус теле һәм әдәбияты укытучысы Зимфира Переведенцева, 11 нче сыйныф укучылары, БДИның һәр биремен сыйныф  белән генә түгел , аерым да тикшерәләр. Консультация программасы укучылар һәм аларның әти-әниләренең теләкләре һәм укучыларның белемнәрен диагностикалау нәтиҗәләре нигезендә төзелгән. Һәр баланың имтиханга әзерлек буенча үз шәхси траекториясе бар .