Телефон: +7(843)-793-27-47

«Мини-футбол юношей»

Опубликовано: 10.01.2018

«Мини-футбол юношей»

10 января 2018 года  на базе спортивного комплекса «Чемпион» прошел муниципальный этап соревнований по мини-футболу II Спартакиады среди обучающихся, где команда юношей МБОУ «Шеланговская СОШ» заняла I место.

“ Малайларның кечкенә футболы”

10 ынчы гыйнвар көнне  “Чемпион” спорт комплексында укучылар арасында футбол ярышы буенча II нче Спартакиаданың муниципаль этабы булып узды, шунда Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбенең малайлары  беренчеурынга лаек булды.