Телефон: +7(843)-793-27-47

«Забавный день»

Опубликовано: 29.12.2017

«Забавный день»

28 декабря 2017 года в МБОУ «Шеланговская СОШ» лагере «Дружба» воспитатели Раушанья Гафурова, Мария Коновалова и Валентина Самойлычева провели забавный день. Ребята с интересом лепили из соленого теста разные фигурки, раскрашивали разные рисунки, сделали для дома престарелых поздравительные открытки, а также смотрели веселые мультфильмы. В завершении дня каждый поздравил с наступающим новым годом, пожелав только самые теплые пожелания.

“Бик кызык көн”

28 нче декабрҗ көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбе “Дуслык” лагеренда тәрбиячеләр балалар белән бергә бик күңелле көннәрен үткәрделәр.Балалар тозлы камырдан төрле фигуралар эшләделәрҐҐ, мулҗтфилҗмнар карадылар, картлар йортында яшәгән әбиләргә һәм бабайларга котлау открыткалары ясадылар, ә көн ахырында бер бесен киләсе яңа ел белән котладылар.