Телефон: +7(843)-793-27-47

«Встреча со стоматологом»

Опубликовано: 18.05.2017

«Встреча со стоматологом»

16 мая 2017 года в МБОУ «Шеланговская  СОШ»  стоматолог Гульфия Мансурова провела беседу с учащимися  начальных классов о  гигиене зубов, напомнила о средствах ухода за зубами  и  правилах ухода. Гульфия показала, как правильно чистить зубы и в конце беседы каждый получил  подарок.

Стоматолог белән очрашу

16 нчы май көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбендә стоматолог Гөлфия Мансурова башлангыч сыйныф укучылары белән әңгәмә үткәрде.Ул аларга тешне кирәкле куллана әйберләре белән һәм дөрес итеп чистартуы турында сөйләп китте.Әңгәмәнең ахырында балаларның һәрберсе бүләк белән тәбрикләнде.